Wordpress

Yazıların Altına Neden WhatsApp İle Gönder Butonu Eklemeliyiz?

Yazıları-WhatsAppda-Paylaş-İkonunun-Önemi-800x320

Blog sitelerimizde yazıların altında olmazsa olmazlardan biri de “yazıyı paylaş” özelliğidir. Bu özellik yazılarınızın altında sosyal medya ikonlarının görünmesini sağlar ve seçilen sosyal medyanın ikonuna tıkladığında o yazının ziyaretçi tarafından sosyal medya sayfasında paylaşılmasını sağlar.

Bugüne kadar genellikle blog yazılarının altında bulunan sosyal medya ikonları; Facebook, Twitter, Pinterest, Google+ ikonlarıydı sık kullanılanlar olarak.

Günümüzde WhatsApp mesajlaşma uygulamasının gelişmesiyle birlikte blog yazılarının altındaki paylaşım aracına WhatsApp’da Paylaş ikonunun da eklenmesi şart oldu. Hatta WhatsApp ikonunu kullandığımız sitelere baktığımız zaman en çok WhatsApp ile paylaş özelliğinin kullanıldığını gördük.

WhatsApp haberleşmeyi en kolay hale getiren bir araçların başında geldiği için insanlar tarafından bir yazının paylaşılması için ilk tercihlerden biri haline dönüşmüş durumda.

Wordpress Whatsapp paylaş Butonu nasıl eklenir?
Yazıların Altına Neden WhatsApp İle Gönder Butonu Eklemeliyiz?
3.3 (65%) 4 oy

Yazar Hakkında

ohantekten

Ne yaparsan yap sadece yorulursun :)

Merhaba, seo uyumlu olsun diye 300 kelimelik uzun yazılar yazmıyorum. Bunun için ne vakit ayırmak isterim ne de sizi gereksiz kelimelerle sıkmak isterim. Bloğumdaki yazıları olabildiğince kısa tutuyorum. Bazı konuları 10-15 kelimeyle anlatabildiğim zaman çok seviniyorum :)

Bunun hakkında siz ne düşünüyorsunuz?