Wordpress

WordPress Yorum Alanı Özelleştirme

WordPress blog sitenizdeki yazıların altında bulunan yorum formu kısmını istediğiniz gibi yönetebileceğiniz oldukça başarılı bir eklenti var.

WP Advanced Comment isimli eklenti ile yorum alanındaki istemediğiniz giriş alanlarını kaldırabilirsiniz. Örneğin web adresi veya mail adresi yazılacak kutucuklara ihtiyaç duymuyorsanız onları gizleyebilirsiniz.

Eklenti form alanları kaldırma kolaylığı sağladığı kadar yeni alanlar ekleyebilmenizi de sağlıyor. Örneğin radio seçim alanı, çoklu liste seçim alanı, sürükle bırak alanı, url ekleme alanı, daha fazla text alanı ücretsiz versiyon ile yapılabiliyor.

Ücretli versiyonu ile çok daha fazla eklenecek araçlar bulabiliyorsunuz. Bunlardan bazıları; dosya yükleme alanı, tarih seçim alanı, google maps, kullanıcı resmi ekleme alanı, yorum ekleyenin robot olup olmadığını test aracı vs gibi ekstra güzel özellikler de ücretli versiyonda mevcut.

WordPress Yorum Alanı Özelleştirme
4.3 (85%) 4 oy

Yazar Hakkında

ohantekten

Ne yaparsan yap sadece yorulursun :)

Merhaba, seo uyumlu olsun diye 300 kelimelik uzun yazılar yazmıyorum. Bunun için ne vakit ayırmak isterim ne de sizi gereksiz kelimelerle sıkmak isterim. Bloğumdaki yazıları olabildiğince kısa tutuyorum. Bazı konuları 10-15 kelimeyle anlatabildiğim zaman çok seviniyorum :)

Bunun hakkında siz ne düşünüyorsunuz?