Reklamlarda Gördüm

WinGate: Proxy Server

WinGate Proxy Server, günümüz işletmelerinin erişim kontrolü, güvenlik ve iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış son derece yetenekli bir HTTP Proxy sunucusu, SOCKS sunucusu, tümleşik Internet ağ geçidi ve iletişim sunucusu. Kapsamlı bir özellik yelpazesine ek olarak, bir kuruluş, küçük işletme veya ev ağını yönetmeniz gerekip gerekmediği WinGate Proxy Sunucusu lisans seçenekleri, ihtiyaçlarınızı bütçenizle eşleştirmek için size esneklik sağlar.

Anahtar Fonksiyonlar

WinGate Proxy Server şunları yapmanızı sağlar:

Tüm ağınız için tek veya çok sayıda paylaşılan internet bağlantısıyla güvenli ve yönetilen İnternet erişimi sağlayın
Gelişmiş ve esnek erişim kontrolü ve kabul edilebilir kullanım politikaları uygulamak
Kullanımı gerçek zamanlı izleyin ve kullanıcı başına ve hizmet içi denetim günlüklerini koruyun.
Virüsleri, spam’i ve uygunsuz içeriğin ağınıza girmesini durdurun
Kapsamlı internet ve intranet e-posta hizmetleri sağlayın.
Sunucularınızı iç veya dış tehditlerden koruyun.
Web ve DNS önbellekleme ile ağ performansını ve yanıtlamayı geliştirin
İç ağlarda yönetim yükünü hafifletir.

Temel Yararlar
İnternetinizin ve ağ kaynaklarınızın kullanımını etkin bir şekilde yönetmek için WinGate Proxy Sunucusu’nu kullanmak aşağıdakiler gibi birçok fayda sağlayabilir:

Azaltılmış zaman kaybıyla çalışan verimliliği arttırıldı
Ağ bütünlüğünü korumak için gereken zaman ve kaynak azalır
Azaltılmış İşveren yükümlülükleri
Ağ erişiminin iyileştirilmiş verimliliği, duyarlılığı ve güvenilirliği

İnternet paylaşımı
WinGate Proxy Sunucusu, çoğu internet bağlantısı türünü paylaşarak birden fazla kullanıcının aynı anda internette gezinmesine, e-postalarını almasına veya diğer İnternet programlarını doğrudan Internet’e bağlıymış gibi kullanmasına izin verir. Basit bir çevirmeli modem veya yüksek hızlı fiber olup olmadığı, WinGate Proxy Sunucusu bağlantıdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir. WinGate Proxy Server, Web tarayıcıları, mesajlaşma yazılımı, FTP ve SSL gibi uygulamalara izin veren çok çeşitli İnternet protokollerini destekler. WinGate Proxy Server ayrıca DirectPlay Internet oyunlarını ve Gerçek Zamanlı Akış Ses / Video özelliklerini de destekler.

İnternet Erişimini Kontrol Et

WinGate Proxy Server’ın kullanıcı veritabanı ve ilkeleriyle, yöneticiler İnternet’e kullanıcı erişimini sınırlayabilir ve kontrol edebilir. Günlüğe kaydetme, denetleme ve gerçek zamanlı etkinlik ve geçmiş görüntüleyici ile kullanıcı etkinliklerinin ayrıntılı kayıtları kolayca incelenebilir. Bu, WinGate Proxy Server’ı şirketler, okullar, İnternet kafeler veya İnternet erişiminin yakından izlenmesinin gerektiği herhangi bir ortam için ideal hale getirir.

wingate.com

Bunu değerlendir

Bir Yorum Ekle