Reklamlarda Gördüm

Türkiye’nin akıllı klavye uygulaması Tambu’yu denedim

Bugüne kadar reklamlarda sık sık görüyordum ama indirmeyi hiç düşünmemiştim Tambu Klavyeyi.

Tambu klavyeyi akıllık telefonunuza uygulama olarak indiriyorsunuz ve mesajlaşmalarda vs telefonunuzun orjinal klavyesi yerine Tambu’yu kullanıyorsunuz.

Birden fazla klavye teması var ve istediğinizi seçebilmenizi sağlıyor. Hatta kendi isteğinize göre yeni bir klavye tasarımı yapabileceğiniz bir alanı da bulunuyor. İstediğiniz renk tuş, istediğiniz renk arkaplan ve istediğiniz renk bir buton sitili tanımlayabiliyorsunuz.

Sony Z3 Compact cihazında denedim ve gayet güzel ve eğlenceli görünüyor. Sony’nin orjinal klavyesinde yukarıda rakamlar olduğu için tuşlar çok küçüktü ve Tambu ile bu sorunu çözdüm, Tambu klavye temlarından üstte rakamların olmadığı bir klavye seçtim ve yazı alanım daha da genişledi.

Tambu da nedir? diyecek olursanız uygulamanın kendi tanıtımıyla başbaşa bırakayım sizi.

Türkiye’ye özel hareketli çıkartmalar ve GIF’ler ile kendini en iyi şekilde ifade et! Değiştirilebilir temalarıyla sana özel bir klavye deneyimi yaşa! Üstelik Türkçe’ye özel geliştirilmiş yazı tamamlama ve düzeltme özelliğiyle en hızlı yazan sen ol!Şeklinde özetliyor Tambu...

Ekran Görüntüsü Resmi Ekran Görüntüsü Resmi Ekran Görüntüsü Resmi Ekran Görüntüsü Resmi

Tüm emoticonlar, benzersiz Türkçe çıkartmalar, onlarca tema ve eğlenceli gif! Ve çok daha fazlası Türkiye’nin yeni ve ücretsiz klavyesi Tambu’da!

Tambu Klavye tamamen ihtiyacına yönelik. Üstelik piyasadaki birçok klavye uygulamasından farklı olarak tamamen ücretsiz ve reklamsız! 

 

4.5/5 - (2 votes)

Bir Yorum Ekle