Dizi Film

The Walking Dead 7. sezon ne zaman başlayacak?

Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard‘ın hikayesinden uyarlanarak Frank Darabont tarafından geliştirilen Amerika’nın efsane televizyon dizisi The Walking Dead (Yürüyen Ölüler) bugün 6. sezon finalini yaparak 6 aylık bir dinlenme sürecine geçti. 7. sezon ise…..

Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard’ın hikayesinden uyarlanarak Frank Darabont tarafından geliştirilen Amerika’nın efsane televizyon dizisi The Walking Dead (Yürüyen Ölüler) bugün 6. sezon finalini yaparak 6 aylık bir dinlenme sürecine geçti.

Daha çok zombi konularını sinema filmi olarak görmeye alışık olsak da AMC nin yapımını üstlendiği bu dizi alıştığımız Türk dizileri kadar hem sezon içi bölüm sayısı hemde bölüm başı dakika olarak uzun olmasa da, 3 bölüm ancak bir bakımlık olsa da 🙂 kesintisiz izlediğim bir dizidir.

the-walking-dead-episode-606-daryl-reedus-3-935

The Walking Dead 7. sezon ne zaman başlayacak?

The Walking Dead  6. sezon 16. bölümüyle diğer sezon finallerinden daha heyecanlı bir finale imza attı. Diziye yeni dahil olan Negan‘ın (Jeffrey Dean Morgan) son sahnede kimin kafasını patlattığı ise her “arkası yarın” dizilerinde olduğu gibi bilinmiyor.

The Walking Dead 7. sezonuyla 16 Ekim 2016 tarihinde yayınlanmaya başlayacak ve diğerleri gibi yine 16 bölümden oluşacaktır.

4.5/5 - (2 votes)

Bir Yorum Ekle