Genel

Teoman’ın yönetmeni olmak ister misin?

Özgürlüğün elinde isimli parçada, Teoman sizin yönetmen olmanızı istiyor 🙂

Sadece internet üzerinden yayınlanabilen video klipler hazırlamak son zamanlarda Teoman’ın oldukça hoşuna gitmeye başladı. Gerçi Teoman’ın bazı klipleri de Rtük engeline takılarak televizyonlarda yayınlanmıyordu:).

Sosyal / video paylaşım sitelerinin gücünü geç de olsa öğrenen Teoman, takipçilerine özel video kliplerle karşımıza çıkmaya başladı. Teoman’ı sosyal medya’ya biraz da rtük itti diye düşünüyorum.

Teoman, internete özel video çalışmalarını profesyonel ekipler ile daha da renklendirip, video klip anlayışına interaktif çalışmalar da ekleyerek, ziyaretçiler tarafından video klibin yönetilmesini sağlamıştı. Web tabanlı olan bu video klipler de yönetmen siz oluyor ve klip akışını önceden hazırlanmış faklı kurgular dahilinde yönetebiliyor, sizin yönetmenliğinizde bir Teoman video klibi hazırlamış oluyordunuz. Bu bahsettiğimiz proje “Yalnız Kalpler Sütunu” adlı parça da kullanılmıştı. Bu çalışma yalnizkalplersutunu.com üzerinden kontrol edilebiliyordu. Fakat geçen yıllarda kapatıldığı için şu an bu mümkün değil.

Projenin videosunu hatırlayalım;

Son olarak Teoman bu çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek Özgürlüğün Elinde isimli bir video proje ile karşımızda. Teoman’a eşlik eden isim ise Şebnem Ferah.

ozgurlugunelinde.com adresine girerek, bilgisayarınızda veya facebook albümünüzde bulunan 5 adet resmi seçerek siteye yüklemeniz gerekiyor.

Yalnız Kalpler video projesi kadar detaylı ve kapsamlı olmadığı bir gerçek. (sonuçta bir gsm firmasının reklamı) Fakat yine de oldukça eğlenceli bir klip oluşturabiliyorsunuz. Dilerseniz oluşturduğunuz bu video klibi sosyal hesaplarınızda da paylaşabiliyorsunuz.

Artık Yalnız Değilsin
Hayallerin Var
Koş Yağmurda Rüzgarda
Yüz Uzaklara
Keşfetmeye Hazırsan
Cesaretin Var
Hiç Birşeyin Olmasada
Özgürlüğün Var
Artık Güçsüz Değilsin
Elimde Gençliğin Var
Koş Yağmurda Yüz Denizde
Birkez Yaşanır Bu Hayat
Yan Güneşte Uç Göklerde
Engelleri Düşünme
Koş Yağmurda Yüz Denizde
Birkez Yaşanır Bu Hayat
Yan Güneşte Uç Göklerde
Senin Elinde Mutluluk

 

by Ohantekten

Bunu değerlendir

Bir Yorum Ekle