Çözümler Wordpress

Shopier WordPress eklentisi kurulumu – Ücretsiz – Güncel

WordPress alt yapılı e-ticaret siteniz için Shopier eklentisini ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz. WooCommerce e-ticaret alt yapısına entegre edebilen Shopier eklentisi kullanımı oldukça kolay, indirdiğiniz eklentyi WordPress sitenize yükleyip kurmanız ve ardından birkaç küçük ayar yapmanız yeterli olacaktır.

Shopier ile ilgili 2017 yılında yazdığım yazıya ulaşmak için tıklayınız.

WordPress Shopier eklentisi indir

Shopier WordPress eklentisinin son versiyonunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. (Daha sonra eklentinin güncel hali gerekirse WeblogStudyo Shopier sayfasından indirebilirsiniz.)

Eklenti teknik bir bilgi gerektirmiyor ama yinede eklentinin nasıl kurulduğuna dair aşağıda detaylı bir döküman bulacaksınız.

Shopier WordPress eklentisi nasıl kurulur?

Woocommerce e-ticaret alt yapınız için shopier modülünü aşağıdaki adımları gerçekleştirerek tamamlayabilirsiniz.

  1. WordPress Panelinize erişim sağlayarak, sayfanın sol tarafında bulunan menüden Eklentiler>> Yeni Ekle sekmesine tıklayınız.
  2. Açılan sayfada en üstte sol tarafta bulunan Eklenti Yükle butonuna tıklayınız.
  3. Dosya seç sekmesinden shopier modülünün yüklü olduğu dosyadan .zip uzantılı modül dosyanızı seçerek yükleyiniz.
  4. İlgili modülü yükledikten sonra Etkinleştir butonuna tıklayınız.
  5. Sayfanın sağ tarafında bulunan menüden, Woocommerce >> Ayarlar butonuna tıklayıp, Ödeme sayfasından Ödeme Yöntemi Görünüm Düzeni alanından Kredi Kartı ile Ödeme seçeneğinin üzerine tıklayınız. (sitenizin dil dosyalarına göre isimler farklılık gösterebilir.)
  6. Açılan sayfada, Shopier’i Etkinleştir butonuna tıklayıp, Apı Kullanıcı ve Apı Secret alanlarına, shopier kullanıcı panelinizde Özelleştirmeler>> Api Bilgileri alanındaki Apı kullanıcısı ve şifresini eklemelisiniz.

    Aynı sayfanın altında bulunan Geri Dönüş URL’nizi Shopier Kullanıcı panelinizde Özelleştirmeler>> Api Bilgileri sayfasındaki Geri Dönüş URL sekmesinde eklemeniz gerekmektedir.
  7. İşlem sonrasında woocommerce sayfanız için oluşturduğunuz 1.00 TL lik bir ürün için satın alma yaparak test edebilirsiniz.

Not: Yukarıdaki anlatımlar zamanla Shopier sitesindeki tasarım değişiklileri nedeniyle yerleri değişebilir.


REKLAM: Shopier kurulu hazır basit ve modern E-Ticaret sitesi, demoyu incele.

Shopier Kurulu Basit ve Modern E-Ticaret Sitesi

Yorum

Bir Yorum Ekle