Online Hizmetler

Shopier Daha Çok Aranmaya Başladı

Daha önce bloglarımdan birine Ödeal uygulaması ve Shopier ile ilgili yazı yazmıştım. İki üç hafta öncesine kadar en fazla ziyaret alan yazım Öde.al uygulamasıydı. Google’da Ödeal Nasıl?, ödeal güvenli mi? gibi aramalar yapıldığı sırada ilk sayfada çıkan yazılarım var.

Şimdi ise Shopier nedir? Shopier güvenli mi? Shopier nasıl kullanılır? gibi arama sonuçlarıyla ziyaretçiler gelmeye başladı.

Eskiden Öde.al için günde 200 ziyaretçi geliyorsa, artık Shopier için 300 ziyaretçi gelmeye başladı.

Bu aramalardan da anlaşıldığı gibi Shopier artık daha popüler ve internetteki herkes tarafından bilinen hizmetlerden biri olmayı başaracak.

Shopier’i uzun zamandır hizmet satışı yapan sitelerimde kullanıyorum ve oldukça memnunum. Hizmet satışı yapan web siteme kendi ürün sayfamı oluşturdum ve Shopier’i sanal pos olarak web sitemde kullanabiliyorum. Bugüne kadar ki tüm satışlarımın ücreti he Çarşamba günü aksatılmadan hesabıma aktarıldı.

Eğer sizde internetten güvenli satış yapmak istiyorsanız Shopier.com u ziyaret etmelisiniz.

Shopier Daha Çok Aranmaya Başladı
5 (100%) 2 oy

Yazar Hakkında

ohantekten

Ne yaparsan yap sadece yorulursun :)

Merhaba, seo uyumlu olsun diye 300 kelimelik uzun yazılar yazmıyorum. Bunun için ne vakit ayırmak isterim ne de sizi gereksiz kelimelerle sıkmak isterim. Bloğumdaki yazıları olabildiğince kısa tutuyorum. Bazı konuları 10-15 kelimeyle anlatabildiğim zaman çok seviniyorum :)

Bunun hakkında siz ne düşünüyorsunuz?