Genel

Shopier Daha Çok Aranmaya Başladı

Daha önce bloglarımdan birine Ödeal uygulaması ve Shopier ile ilgili yazı yazmıştım. İki üç hafta öncesine kadar en fazla ziyaret alan yazım Öde.al uygulamasıydı. Google’da Ödeal Nasıl?, ödeal güvenli mi? gibi aramalar yapıldığı sırada ilk sayfada çıkan yazılarım var.

Şimdi ise Shopier nedir? Shopier güvenli mi? Shopier nasıl kullanılır? gibi arama sonuçlarıyla ziyaretçiler gelmeye başladı.

Eskiden Öde.al için günde 200 ziyaretçi geliyorsa, artık Shopier için 300 ziyaretçi gelmeye başladı.

Bu aramalardan da anlaşıldığı gibi Shopier artık daha popüler ve internetteki herkes tarafından bilinen hizmetlerden biri olmayı başaracak.

Shopier’i uzun zamandır hizmet satışı yapan sitelerimde kullanıyorum ve oldukça memnunum. Hizmet satışı yapan web siteme kendi ürün sayfamı oluşturdum ve Shopier’i sanal pos olarak web sitemde kullanabiliyorum. Bugüne kadar ki tüm satışlarımın ücreti he Çarşamba günü aksatılmadan hesabıma aktarıldı.

Eğer sizde internetten güvenli satış yapmak istiyorsanız Shopier.com u ziyaret etmelisiniz.

5/5 - (2 votes)

Yorum

  • Shopiere siteden kaydoldum sonra da googleden apk olarak indirdim şimdi giriş yapıyorum son bi adım kaldı sizi arayıp yardımcı olalım mı diyo, ara desem ne olur hiç bilmiyorum güvenli mi normal mi böyle bişey demesi

    • Hesabınızı onaylamak istiyorlardır muhtemelen. Veya buna benzer bir durum söz konusu.

      ARA dediğiniz zaman hafta içi sizi müşteri hizmetleri arayıp bilgi verecek veya yardımcı olacaklardır.

      Bu gayet normaldir. Çoğu bankacılık hizmeti bu şekildedir.

Bir Yorum Ekle