Hakkında Görüşler

Öğretim Görevlisi Özlem Özdemir kimdir? Hakkında yorumlar

reklam

Bu sayfada Öğretim Görevlisi Özlem Özdemir hakkında bilgiler ve diğer tanıyanlar tarafından yazılmış görüşlere yer verilmektedir.

Hakkında Görüşler kategorisindeki açılan başlıklardaki içeriklerin tamamı başkaları tarafından yorum olarak eklenir ve bu kişinin sayfasında görünür. Sayfa Google aramaları için dizayn edilmiştir. Sizde yorum eklemek ve yorumları okumak için aşağı doğru ilerleyiniz. 😉 

Özlem Özdemir kimdir? (Öğr. Gör. Özlem Özdemir)

Özlem Özdemir Erciyes Üniversitesi Öğretim Görevlisidir. Şu an Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu’nda görev yapmaktadır. Bölümü Pazarlama ve Dış Ticarettir.

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme mezunudur.

 Konuyu Açanın Görüşleri: 

Yazar henüz Özlem Özdemir hakkında bilgi girmemiş. Fakat siz aşağıdaki “Sizde Görüşlerinizi Ekleyin” kısmından kişi hakkında görüş belirtebilir diğer kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

NOT: Yorumlarda küfür kullanılamaz. Yorumlarda argo kullanılabilir, gerek görülürse yayımlanma sırasında sansürlenir.
KİŞİNİN SÖZLÜK VE FORUM DURUMU (Göster)
Bu kişi için Sözlük girişleri yazar tarafından oluşturulmuş / taslak / beklemede.
EkşiSözlük Durumu: Var (Başlık beklemede/taslak)
UludağSözlük Durumu: Var (Başlık beklemede/taslak)
Forumlar Durumu: Yok
rf-a1-sm3

223  Konu Aç Konuyu Şikayet Et

Tanıyanlar kişi hakkında neler söylemiş? Sizde görüşlerinizi ekleyebilirsiniz.
Öğretim Görevlisi Özlem Özdemir kimdir? Hakkında yorumlar
2.2 (43.75%) 16 oy

reklam

Sizde Görüşlerinizi Ekleyin

9 Yorum

 • Çok şükür bu yıl dersimize girmiyor 😀 birinci sınıflar ve pazarlama bölümü düşünsün 😀 😀 😀 Bu yorumu yazmadan önce ders programının açıklanmasını bekledim 😀 şimdi bu görür ne yapar yorum yazdım diye dersten bırakırdı yoksa beni 😀 aynı yorumu sena içinde yapıştırıcam şimdi 😀 😀 😀 😀

 • Özlem hocayla pmyoda tanıştık iki dönem dersimize girdi derslerini slayttan işleyen sınavları klasik yapan Bursalı bi hocadır 🙂

  5
  1
 • Yalaka öğrencileri daha çok seven birisidir. Sevmediği öğrencilere sınavlarda diğerlerine verdiği gibi ek puan vermez.

  9
  1
 • Ben pek tanımıyorum, o yüzden yorumumu 16 Mayıs 2019’a zamanladım. 🙂 Sadece Bursa’lı ve kısa saçlı ve de esmer olduğunu biliyorum 🙂 Tanımak için önümüzde iki dönemlik bir fırsat daha var, biraz daha tanıdıktan sonra yorumumu konu şeklinde şurada 469141 numarası ile görebilirsiniz: https://eksisozluk.com/-469141 (taslak/ayrilmis_id)

  9
  2