Hakkında Görüşler

Öğretim Görevlisi Özlem Özdemir

Bu kategoride açılan başlıklardaki içeriklerin büyük bir çoğunluğu başkaları tarafından yorum olarak eklenir. Eklenen yorumlar yayınlanmadan önce incelenir. Benzersiz IP kaydı tutulur. Sayfa Google aramaları ve bio web portalı için dizayn edilmiştir. Sizde yorum eklemek veya okumak için aşağı doğru ilerleyiniz.

Özlem Özdemir kimdir? (Öğr. Gör. Özlem Özdemir)

Özlem Özdemir Erciyes Üniversitesi Öğretim Görevlisidir. Şu an Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu’nda görev yapmaktadır. Bölümü Pazarlama ve Dış Ticarettir.

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme mezunudur.

 [1113] Konu Aç Konuyu Şikayet Et Haber Gönder

Taşındı: KampusBlog’da Görüntüle

Yorum

 • Admin yorum yazıyorum yazıyorum onaylamıyorsun. Onylamayacaksan yorum seçeceksen hiç yazmayım yani. Sayfayı açtıysan herkes yazabilmeli :@ !!!

  Kod: c21b8

  4
  1
 • Bugün bizim sınıf çok sinirlendirdi özlem hocamızı. Bizim sınıf hak etti gerçi. Sınıf komple gürültü içinde ve ses hiç kesilmiyor özlem hocada haliyle bayaa bi sinirlendi morali bozuldu 10 15 dakka konuşma yaparak tepkisini gösterdi haklı olarak. Babam bursa dan geldi onunla ilgilenmeyi bırakıp sizlere not çıkartmak için uğraştım dedi. Daha çok şey dedi de kim yazacak şimdi. O gün ne kadar sinirlendiyse hakkıdır.. Sınıf bildiğin tımarhane.

  1
  4
  • Ulan her kimsen komik komik konuşma. Yok tımarhaneymişte yok babası bursadan gelmişte. Babasından bizene. Tabi de not çıkartacak işi bu. Zaten anlattığı 20 30 dakka ders. Boş boş konuşma o gün bende dersteydim. Tımarhaneyse beğenmiyorsan başka yere git seni zorla tutan yok.

 • 2. Dönem dersimize giricekmiş doğru mu??? Doğruysa yatay geçiş hakkımı kullanmak istiyorum adminnnn :@

  6
  2
 • Ders anlatmasına gerek bence kendini yorması abi. Slaytı internetten de izleriz 😀 Asıl ders lisedeymiş buraya gelince anladım 😀

  2
  5
 • Normalde kimse için bu yorumu yapmazdım, ama EGO’nun vücut almış şeklidir kendisi aman dikkat ##### ##### ##### ##### :)))

  Kod: c22b9

  2
  2
 • Özlem hocamız 10 numara bi insandır birinci dönem Etkili ve güzel konuşma dersine ikinci dönemde iletişim dersimize girmişti. ***** *****. (Abi aynı yorumu Sena hocamız içinde yaptım sorun olmaz dimi 🙂 )

  Kod: c21b9

  4
  8
 • Özlem hocayla pmyoda tanıştık iki dönem dersimize girdi derslerini slayttan işleyen sınavları klasik yapan Bursalı bi hocadır 🙂

  12
  5
 • Yalaka öğrencileri daha çok seven birisidir. Sevmediği öğrencilere sınavlarda diğerlerine verdiği gibi ek puan vermez.

  15
  6
 • Ben pek tanımıyorum, o yüzden yorumumu 26 Mayıs – 24 Haziran 2019’a zamanladım. Sadece Bursa’lı ve kısa saçlı ve de esmer olduğunu biliyorum 🙂 Tanımak için önümüzde iki dönemlik bir fırsat daha var, biraz daha tanıdıktan sonra yorumumu konu şeklinde burada veya şurada 469141 numarası ile görebilirsiniz: https://eksisozluk.com/-469141 (taslak/ayrilmis_id)

  3 Ay Sonra Gelen Edit:
  Pardon dün dersine girdim ve uzun saçlıymış, yanlış bilgi verdiğim için özür dilerim.

  16
  4

Bir Yorum Ekle