Hakkında Görüşler

Öğretim Görevlisi Özlem Özdemir

Tüm Üniversitelerin öğrencileri için tek platform yakında, yayında! Detay>
Bu kategoride açılan başlıklardaki içeriklerin tamamı başkaları tarafından yorum olarak eklenir ve sayfada görünür. Eklenen yorumlar yayınlanmadan önce incelenir. Sayfa Google aramaları ve bio web portalı için dizayn edilmiştir. Sizde yorum eklemek için aşağı doğru ilerleyiniz. (İlgi çeken yorumlar seçilerek sizden alıntılı bir şekilde internet sözlüklerinde yayımlanır, eğer konu sözlükte yer alıyorsa.) Bu not yalnızca bu konu/başlığa özel olmayıp tüm görüş/öneri/bio kategorilerinde otomatik olarak gösterilir.

Özlem Özdemir kimdir? (Öğr. Gör. Özlem Özdemir)

Özlem Özdemir Erciyes Üniversitesi Öğretim Görevlisidir. Şu an Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu’nda görev yapmaktadır. Bölümü Pazarlama ve Dış Ticarettir.

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme mezunudur.

 Konuyu Açanın Görüşleri: 

Yazar henüz Özlem Özdemir hakkında bilgi girmemiş. Fakat siz aşağıdaki “Sizde Görüşlerinizi Ekleyin” kısmından kişi hakkında görüş belirtebilir diğer kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

KİŞİNİN SÖZLÜK VE FORUM DURUMU (Göster)
Bu kişi için Sözlük girişleri yazar tarafından oluşturulmuş / taslak / beklemede.
EkşiSözlük Durumu: Var (Başlık beklemede/taslak)
UludağSözlük Durumu: Yok
Forumlar Durumu: Yok
rf-a1-sm3

[727]  Konu Aç Konuyu Şikayet Et

Tanıyanlar kişi hakkında neler söylemiş? Sizde görüşlerinizi ekleyebilirsiniz.
Öğretim Görevlisi Özlem Özdemir
2.5 (50%) 40 oy

Sizde Görüşlerinizi Ekleyin

18 Yorum

 • Admin yorum yazıyorum yazıyorum onaylamıyorsun. Onylamayacaksan yorum seçeceksen hiç yazmayım yani. Sayfayı açtıysan herkes yazabilmeli :@ !!!

  Kod: c21b8

 • Bugün bizim sınıf çok sinirlendirdi özlem hocamızı. Bizim sınıf hak etti gerçi. Sınıf komple gürültü içinde ve ses hiç kesilmiyor özlem hocada haliyle bayaa bi sinirlendi morali bozuldu 10 15 dakka konuşma yaparak tepkisini gösterdi haklı olarak. Babam bursa dan geldi onunla ilgilenmeyi bırakıp sizlere not çıkartmak için uğraştım dedi. Daha çok şey dedi de kim yazacak şimdi. O gün ne kadar sinirlendiyse hakkıdır.. Sınıf bildiğin tımarhane.

  1
  2
 • 2. Dönem dersimize giricekmiş doğru mu??? Doğruysa yatay geçiş hakkımı kullanmak istiyorum adminnnn :@

  5
  2
 • Normalde kimse için bu yorumu yapmazdım, ama EGO’nun vücut almış şeklidir kendisi aman dikkat ##### ##### ##### ##### :)))

  Kod: c22b9

  2
  2
 • Özlem hocamız 10 numara bi insandır birinci dönem Etkili ve güzel konuşma dersine ikinci dönemde iletişim dersimize girmişti. ***** *****. (Abi aynı yorumu Sena hocamız içinde yaptım sorun olmaz dimi 🙂 )

  Kod: c21b9

  4
  8
 • Özlem hocayla pmyoda tanıştık iki dönem dersimize girdi derslerini slayttan işleyen sınavları klasik yapan Bursalı bi hocadır 🙂

  12
  5
 • Yalaka öğrencileri daha çok seven birisidir. Sevmediği öğrencilere sınavlarda diğerlerine verdiği gibi ek puan vermez.

  15
  6
 • Ben pek tanımıyorum, o yüzden yorumumu 26 Mayıs – 24 Haziran 2019’a zamanladım. Sadece Bursa’lı ve kısa saçlı ve de esmer olduğunu biliyorum 🙂 Tanımak için önümüzde iki dönemlik bir fırsat daha var, biraz daha tanıdıktan sonra yorumumu konu şeklinde burada veya şurada 469141 numarası ile görebilirsiniz: https://eksisozluk.com/-469141 (taslak/ayrilmis_id)

  3 Ay Sonra Gelen Edit:
  Pardon dün dersine girdim ve uzun saçlıymış, yanlış bilgi verdiğim için özür dilerim.

  15
  4