Hakkında Görüşler

Öğretim Görevlisi Fatih Pirinççi

Bu kategoride açılan başlıklardaki içeriklerin büyük bir çoğunluğu başkaları tarafından yorum olarak eklenir. Eklenen yorumlar yayınlanmadan önce incelenir. Benzersiz IP kaydı tutulur. Sayfa Google aramaları ve bio web portalı için dizayn edilmiştir. Sizde yorum eklemek veya okumak için aşağı doğru ilerleyiniz.
Fatih Pirinççi kimdir? (Öğr. Gör. Fatih PİRİNÇÇİ)

Fatih Pirinççi Erciyes Üniversitesi Öğretim Görevlisidir. Daha önce Doğuda da görev yapan Fatih Pirinççi şu an Kayseri Üniversitesi Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu’nda görev yapmaktadır.

Öğr. Gör. Fatih PİRİNÇÇİ’nin girdiği dersler nelerdir?

İktisat derslerine girmektedir. (Matematik derslerine girmişliği de olmuştur.)

 Konuyu Açanın Görüşleri: 

Merhaba arkadaşlar, Fatih hocayı yaklaşık 2 yıldır tanırım. Yakından tanıdığım, gerçekten değerli bir insandır. Daha önce doğuda görev yapmışlığı da vardır. Şu an ERÜ Pınarbaşı MYO’da iktisat derslerine giriyor. Tanıdığım en iyi hocalardan biridir.

 1. Görevini en iyi şekilde yapar.
 2. Devletten aldığı maaşın hakkını veren ender insanlardan biridir.
 3. Derse hazırlıklı ve saatinde girer saatinde çıkar.
 4. Derslerde öğrencileri derse katılmaya teşvik edicidir.
 5. Öğrencileri önemser.
 6. Öğrencilerle arası olabildiğince iyidir ve öğrenciler tarafından sevilir.
 7. Hoşgörülüdür.
 8. Dersinden kalan öğrenciler bile “Fatih hoca iyidir yaa” der. 🙂
 9. Kendini beğenmişlik gibi bir huyu yoktur.
 10. Elinden geldiğince objektif olmaya özen gösterir.
 11. Atatürk’ü çok sever. (Nesli tükenmek üzere…)
 12. ……  daha fazlasını öğrencilerin yorumundan okuyabilirsiniz…

Fatih Pirinççi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki form aracılığıyla göndererek burada yayımlanmasını sağlayabilirsiniz.

[1877] Konu Aç Konuyu Şikayet Et Haber Gönder

Leave a Comment

36 Yorum

 • Uzaktan eğitimde en iyi ders anlatan hocamız. Canlı dersin süresi 20 dakika gibi çok kısa bi zaman ama işimize yarayacak şekilde anlatıyor. Soru çözüm şeklinde akılda kalıcı ilerliyoruz.

 • Fatih hocamız temelli gitmiş daha yeni öğrendim cuma günü. Derste bize bu dönem olmayacağım demişti seneyede gelmeyecekmiş 🙁

 • Fatih hoca iyi bir insandır buna diyecek yok ama sınavda not konusunda öğrencilere fazladan puan veriyor. Birinci sınıfları bilemem ama bizim sınıfta ben sürekli ders çalışarak çabalayarak yüksek not alıyorum diğerleri çalışmasa bile ek puanlarla geçiyor. Fatih hoca bu konuda biraz daha adil olmalı bence. Bu yüzden bizim sınıfta kimse ders çalışmıyor. Nasıl olsa Fatih hoca kimseyi bırakmıyor diyor çalışmayanlar. Finalde geçemezsem bile büte girmem yeterli bütte geçirir diyor öğrenciler ve kimse çalışmıyor. Ben enayimiyim çalışıp geçiyorum.

  2
  1
 • Fatih hocaya nasıl ulaşabilirim? Daha önce benim de dersime girmişti 2 sene oldu. Kendisiyle görüşmek istiyorum danışmak istediklerim var mail adresime telefon numarasını yazarsanız memnun olurum y******@gmail.com

  2
  1
 • Bilmem aynı kişiden mi bahsediyoruz ama Hakkaride birkaç aylığına hukuk derslerimize girmişti . Çok çok sevmiştik. Buradan selam olsun kendisine.

 • Derslerde çok uzun yazdırıyor sadece bu yönünü sevmiyorum. Sürekli yazdırmak yerine ikiye bölse mesela dersin yarısını anlatarak yarısını yazdırarak geçirse. Fatih hocanın dersinden sonrada bedirhan hocanın dersi olduğu için bir de onda yazıyoruz. Elimiz uyuşuyor yazı yaza yaza.

  4
  3
 • Fatih hoca bu zamana gördüğüm en iyi hocalardan biri. Üniversite de öğretmenler öğrencilerle yakin olmaz samimi davranmaz dersini anlatır çıkar gider umrunda da olmaz. Ama Fatih hoca öyle değil her şekilde bize yardım ediyor. Geleceğe dair bize bilgiler veriyor ve bizi hazırlıyor. Onun gibi bir hocamız da bu okulda maalesef ki yok.

  8
  1
 • Duruşuyla, saygısıyla bize olan sevgisiyle ve ders hakkında ve ileriye dair verdiği bilgilerle takdir ettiğim bir hocamdır. Yeterki bir sorunun olsun hemen halledebilecek kadar koca yürekli bir insan böylesine mükemmel bir hocayı tanıdığım için tabiki mutluyum.

  10
  1
 • Gökyüzünde yıldız çok ay bir tane Pınarbaşında hoca çok hoca gibi hoca bir tane
  Kralsın fatih hocam.

  8
  1
 • Bir öğretmen öğrencisini en iyi yerlere getirebilmek için daima çabalar tabi yıl olmuş 2018 şuan bu dediğim karakterde öğretmen bulmak artık çok zor..işde fatih pirinççi emeğin en güzelini öğrenciye sunan sayılı öğretmenlerden biridir

  10
  2
 • Fatih hoca adam gibi adam her ne kadar kızsada kimseye kıyamıyor gönlünü alıyor insanın. Adamsın fatih hocam:)

  14
  1
 • Bir kisi varki tam öğrenci yanlısı hayatta kırmıyor ogrencileri kalmasını istemiyor adam gibi adam Fatih hocamiz. 🙂

  11
  4
 • Instagram’da bu paylaşımı gördüm geldim hemen 🙂 Fatih hoca kraldır…. O öğrencilere fazla bence :))

  14
  3
 • Fatih hoca ilk derse girdiğinde pek fazla ısınamamıştım çünkü ilkokuldaymışız gibi konuşanı tahtaya çıkarıp soru çözdürüyordu ama sonradan anladım ki bizim daha iyi anlamamız için yapıyormuş ve buda gerçekten bizim sınavlarda başarılı olmamızı sağladı bize verdiği emekleri için kendisine teşekkür ediyorum.

  13
  3
 • Kendilerini Pınarbaşı Meslek Yüksekokulunda tanıma fırsatı buldum. Öğrenci ile olan ilişkileri kuvvetli dersimi anlatıyım çıkıyımcı hocalardan değil, kapısı sürekli öğrencilerine açık; motivasyonu yüksek, alanında başarılı ve en önemlisi öğrencilerini düşünen bi öğretim görevlisidir. Slayt takıp anlatıp anlatıp geçmez, cümlelerini Zihninden öğrencilerin anlayacağı şekilde çevirerek not tutturur. Kendisine teşekkür ediyorum…

  14
  3
 • Her ne kadar sınavlarında 4 soru sorup istediği cevapları yazmadığımız için dersinden kalsak da başımız sıkıştığında hemen Fatih Hocaya gideriz. Diğer öğretim görevlilerimize benzemez çok iyi bir insandır. Kısacası iyi ki var dediğimiz insanların en iyisidir.

  12
  5
 • Fatih hoca şimdiye kadar tanıdığım en iyi hocalardan birisidir. Öğrencilerine karşı her zaman iyi niyetli olup gelecekleri hakkında yararlı bilgiler vermektedir. Kötü bir durumda olduğu zaman bile elinden geleni yaparak öğrencilerin sıkıntınlarını gidermeye çalışır. İyiki tanımışım iyiki var Fatih Hoca.

  14
  5
 • Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde de Öğr.Gör.Dr. Fatih Pirinççi diye bir personel varmış, onunla karışmasın 🙂 Konuda bahsedilen Erciyes Üniversitesi personelidir.

  17
  4