Hakkında Görüşler

Öğretim Görevlisi Cihan AKICI

Bu kategoride açılan başlıklardaki içeriklerin büyük bir çoğunluğu başkaları tarafından yorum olarak eklenir. Eklenen yorumlar yayınlanmadan önce incelenir. Benzersiz IP kaydı tutulur. Sayfa Google aramaları ve bio web portalı için dizayn edilmiştir. Sizde yorum eklemek veya okumak için aşağı doğru ilerleyiniz.

Cihan Akıcı kimdir? (Öğr. Gör. Cihan Akıcı)

Cihan Akıcı Kayseri Üniversitesi Öğretim Görevlisidir. Şu an Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu’nda görev yapmaktadır. [Temmuz 2018] [Edit: Nisan 2019] Kayseri Üniversitesi Öğretim Görevlisidir. Pınarbaşı MYO’da görev yapmaktadır. (Dersleri: Bilgisayar Teknolojileri)

 • Ana Bilim Dalı: Turizm İşletmeciliği
 • 2013-2018 Yüksek Lisans: ERCİYES ÜNİVERSİTESİ, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Turizm İşletmeciliği
 • 2004 – 2010 Lisans: Erciyes Üniversitesi, İİBF – İktisat

Kayseri Üniversitesi bilgi sayfası: https://avesis.erciyes.edu.tr/cakici/egitim

 Konuyu Açanın Görüşleri: 

Yazar henüz Cihan Akıcı hakkında bilgi girmemiş. Fakat siz aşağıdaki “Sizde Görüşlerinizi Ekleyin” kısmından kişi hakkında görüş belirtebilir diğer kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

HABER(beta*): Habere Git
KİŞİNİN SÖZLÜK VE FORUM DURUMU (Göster)
Öğr. Gör. Cihan Akıcı için sözlük ve forumlarda başlık veya konu henüz açılmamış.

 [624] Konu Aç Konuyu Şikayet Et Haber Gönder

Bu Yazıya Bir Yorum Ekleyin

12 Yorum

 • Kalite yönetim sistemleri sınavında kağıdı dolu verdiğim halde beni büte bırakan hocamız. Kenan hocamızın saolsun ##### ###### #####. Ne ders anlatımı anlatım ne öğrencilerle uyumu uyum. Okuldaki öğrencilerin tek sorunlu olduğu hoca. #### ##### ###### ####### ######. Bu sene sınava girdim besyo da olacağım.

  5
  1
 • Merhaba size ulaşabileceğim bir telefon numarasını mail adresime gönderebilir misiniz lütfen. Telefon numaram lütfen arayın.

  2
  1
 •  Bu yorum üstte tutuluyor

  [Eklendi: 12.09.2018] Öğr.Gör. Cihan AKICI, iki farklı dersine girmeme rağmen pek tanımadığım bir kişidir. Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu‘nda Bankacılık bölümünde bu yıl ders vermeye başlayacak.

  [Güncelleme: 18.04.2019] Daha önce Pınarbaşı MYO’da ücretli öğretim elemanı olarak (2018 Ocak-Mayıs arası) Temel Bilgi Teknolojileri (office) derslerine giriyordu, şu an ise aynı okulun kadrosuna geçti ve derslere devam ediyor… https:// personeldb.erci### https:// personeldb.erci### [güncelleniyor…] 

  Durum: c21b0Durum: c22b9

  Tahmin edilen sonraki güncelleme tarihi: 30AĞU2019 – 14EKİ2019 – …. >

  12
  4
 • Tek amacı öğrencilere zulüm 😀 Öğrenciler mezun olmasın diye bu kadar çaba helallll 🙂 Gökhan esko ile neredeyse birbirlerine gireceklerdi o günleri unutmadık 😀 iyi ki kavga çıkmadı olan bizimkine olurdu yazık olurdu. Allahtan tüm derslerini geçtim 😀

  5
  2
 • ERRORRRR😱😱🤒ders anlatım şekli hakkari muş bitlis…sınav da sorduğu sorular paris sidney newyork …

  18
  3