Hakkında Görüşler

Öğretim Görevlisi Cihan AKICI

Bu kategoride açılan başlıklardaki içeriklerin büyük bir çoğunluğu başkaları tarafından yorum olarak eklenir. Sizde yorum eklemek veya okumak için aşağı doğru ilerleyiniz.

Cihan Akıcı kimdir? (Öğr. Gör. Cihan Akıcı)

Cihan Akıcı Kayseri Üniversitesi Öğretim Görevlisidir. Şu an Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu’nda görev yapmaktadır. [Temmuz 2018] [Edit: Nisan 2019] Kayseri Üniversitesi Öğretim Görevlisidir. Pınarbaşı MYO’da görev yapmaktadır. (Dersleri: Bilgisayar Teknolojileri)

 • 2013-2018 Yüksek Lisans: ERCİYES ÜNİVERSİTESİ, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Turizm İşletmeciliği
 • 2004 – 2010 Lisans: Erciyes Üniversitesi, İİBF – İktisat

Kayseri Üniversitesi bilgi sayfası: https://avesis.erciyes.edu.tr/cakici/egitim

 [939] Konu Aç Konuyu Şikayet Et Haber Gönder

Yorum

 • Eğitimden uzak biri. Ders vermeyip sadece müdür yardımcılığı görevi yapsa öğrenciler için daha hayırlı olur kanısındayım.

  24
  6
 • Öğrenci yanlısı olmayan bir hoca Cihan hoca. Öğrencileri zorlayan bırakmak için kendini yırtan biri. Öğrencileri teşvik edici biri değil. Geçen senenin mezunlarının dedikleri kadar var.

  35
  2
 • Kalite yönetim sistemleri sınavında kağıdı dolu verdiğim halde beni büte bırakan hocamız. Kenan hocamızın saolsun ##### ###### #####. Ne ders anlatımı anlatım ne öğrencilerle uyumu uyum. Okuldaki öğrencilerin tek sorunlu olduğu hoca. #### ##### ###### ####### ######. Bu sene sınava girdim besyo da olacağım.

  18
  1
 • Merhaba size ulaşabileceğim bir telefon numarasını mail adresime gönderebilir misiniz lütfen. Telefon numaram lütfen arayın.

  3
  1
 • Tek amacı öğrencilere zulüm 😀 Öğrenciler mezun olmasın diye bu kadar çaba helallll 🙂 Gökhan esko ile neredeyse birbirlerine gireceklerdi o günleri unutmadık 😀 iyi ki kavga çıkmadı olan bizimkine olurdu yazık olurdu. Allahtan tüm derslerini geçtim 😀

  6
  2
 • ERRORRRR😱😱🤒ders anlatım şekli hakkari muş bitlis…sınav da sorduğu sorular paris sidney newyork …

  72
  4

Bir Yorum Ekle