Hakkında Görüşler

Öğr. Gör. Sena KESKİN ALTIN Kimdir? Hakkında yorumlar

reklam

Bu sayfada Öğretim Görevlisi Sena KESKİN ALTIN  hakkında bilgiler ve diğer tanıyanlar tarafından yazılmış görüşlere yer verilmektedir.

Hakkında Görüşler kategorisindeki açılan başlıklardaki içeriklerin tamamı başkaları tarafından yorum olarak eklenir ve bu kişinin sayfasında görünür. Sayfa Google aramaları için dizayn edilmiştir. Sizde yorum eklemek için aşağı doğru ilerleyiniz. 😉

Sena Keskin kimdir? (Öğr. Gör. Sena (Keskin) Altın)

Sena (Altın) Keskin Erciyes Üniversitesi Öğretim Görevlisidir. Şu an Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu’nda görev yapmaktadır. Gazi Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme mezunudur.

 Konuyu Açanın Görüşleri: 

Yazar henüz Öğr. Gör. Sena Keskin hakkında bilgi girmemiş. Fakat siz aşağıdaki “Sizde Görüşlerinizi Ekleyin” kısmından kişi hakkında görüş belirtebilir diğer kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

NOT: Yorumlarda küfür kullanılamaz. Yorumlarda argo kullanılabilir, gerek görülürse yayımlanma sırasında sansürlenir.
KİŞİNİN SÖZLÜK VE FORUM DURUMU (Göster)
Öğr. Gör. Sena Keskin için sözlük ve forumlarda başlık veya konu henüz açılmamış. (Açılması durumunda burası güncellenecektir.)

142  Konu Aç Konuyu Şikayet Et

Tanıyanlar kişi hakkında neler söylemiş? Sizde görüşlerinizi ekleyebilirsiniz.
Bu kategoride en fazla olumlu yorum alan kişiyi GÖSTER[Bu Nedir?]  
Öğr. Gör. Sena KESKİN ALTIN Kimdir? Hakkında yorumlar
2.4 (48.57%) 14 oy

reklam

Sizde Görüşlerinizi Ekleyin

8 Yorum

  • Çok şükür bu yıl dersimize girmiyor 😀 birinci sınıflar ve pazarlama bölümü düşünsün 😀 😀 😀 Bu yorumu yazmadan önce ders programının açıklanmasını bekledim 😀 şimdi bu görür ne yapar yorum yazdım diye dersten bırakırdı yoksa beni 😀 aynı yorumu özlem içinde yapıştırıcam şimdi 😀 😀 😀 😀

  • Sena hocamız 10 numara bi insandır birinci dönem işletme dersine ikinci dönemde iş ahlakı dersimize girmişti. Şimdi müdür yardımcısı oldu. İyi ki de oldu çünkü ders anlatmakla arası pek iyi değil. Çok sıkıcı oluyor dersleri inşallah bu dönem derslere girmez müdür yardımcısı olduğu için.

    2
    1
  • Kendi başina bir devlet olan sena hoca suna yalcin myo nun göz bebeği Taaaa tokilerden her gün yürüyerek gelen ve bize emek veren canımm hocamm🙏🏼