Hakkında Görüşler

Öğr. Gör. Sena KESKİN ALTIN

Bu kategoride açılan başlıklardaki içeriklerin büyük bir çoğunluğu başkaları tarafından yorum olarak eklenir. Eklenen yorumlar yayınlanmadan önce incelenir. Benzersiz IP kaydı tutulur. Sayfa Google aramaları ve bio web portalı için dizayn edilmiştir. Sizde yorum eklemek veya okumak için aşağı doğru ilerleyiniz.

Sena Keskin kimdir? (Öğr. Gör. Sena (Keskin) Altın)

Sena (Altın) Keskin (Erciyes) Kayseri Üniversitesi Öğretim Görevlisidir. Şu an Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu’nda görev yapmaktadır. Gazi Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme mezunudur.

 Konuyu Açanın Görüşleri: 

Yazar henüz Öğr. Gör. Sena Keskin hakkında bilgi girmemiş. Fakat siz aşağıdaki “Sizde Görüşlerinizi Ekleyin” kısmından kişi hakkında görüş belirtebilir diğer kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

KİŞİNİN SÖZLÜK VE FORUM DURUMU (Göster)
Öğr. Gör. Sena Keskin için sözlük ve forumlarda başlık veya konu henüz açılmamış.

 [516] Konu Aç Konuyu Şikayet Et Haber Gönder

Bu Yazıya Bir Yorum Ekleyin

13 Yorum

 • Okul varken söylemedim sıkıntı çıkmasın diye abi seni pek sevmeyen hocalardan biri 😀 😀 😀 Bi ara sena hocanın odasına gittim bi soru sordum orhan abi böyle diyor böyle böyle olabilirmiş diye okulla ilgili bi soruydu sena hoca ben müdür yardımcısıyım ben bilmiyorumda orhan nerden biliyormuş dedi dalga geçti 😀 😀

  1
  1
  • Yok kanka neden sıkıntı çıksın 🙂 Keşke ismi geçen hoca Müdür Yardımcısıyken de en azından müdürün yanında da “biliyormuş gibi” davranmaya devam etseydi de okul müdürü Arzu Meriç’te “bu iş yapmıyor, ###### ve çalışmıyor… vs vs” diye müdür yardımcılığı görevinini sonlandırmasaydı… 😉

   1
   1
 • Çok şükür mezun olduğum için bi daha görmeyecğim hocadır 😀 birinci sınıfta dersime girdi ilkokuldaki gibi dersi yarısını sürekli öğrencilere okutan bi hocadır. İnsanlığı iyidir ona buna karışmaz.

 • Sena hocamız 10 numara bi insandır birinci dönem işletme dersine ikinci dönemde iş ahlakı dersimize girmişti. Şimdi müdür yardımcısı oldu. İyi ki de oldu ***** *****.

  Kod: c21b9

  5
  1
 • Kendi başina bir devlet olan sena hoca suna yalcin myo nun göz bebeği Taaaa tokilerden her gün yürüyerek gelen ve bize emek veren canımm hocamm🙏🏼

  2
  13