ERÜ

Kayseri Pınarbaşı Yurt Müdürlüğü – KYK

kayseri pınarbaşı yurt müdürlüğü KYK
reklam

Kayseri’nin ilçesi Pınarbaşı’da bu yıl (2017) eğitime başlayan Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu, Türkiye’de ilk KYK yurt garantisi olan devlet okulu olmuştur.

Erciyes Üniversitesi Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu 2017 eğitim öğretim yılına Pazarlama ve Muhasebe bölümüyle başlamıştır. Sonraki eğitim öğretim dönemlerinde ise Bankacılık vb programlar da dahil olacaktır.

Okulun eğitime başlamasıyla birlikte Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) da 5 Yıldızlı Otel konforunda faaliyete başlamıştır ve okula kayıt olan tüm öğrencilerin yurt kayıtlarını otomatik olarak yaparak dışarıdan gelen hiçbir öğrenciyi açıkta bırakmamıştır.

Her yapılan yeni binalar gibi, Pınarbaşı KYK Yurt binasının da bazı eksiklikleri ve problemleri vardı, fakat yurt müdürü Mustafa Bey tarafından bu eksiklikler hızlı bir şekilde giderilerek yurdun tüm alanları tamamen kullanılabilir hale getirildi.

 Pınarbaşı KYK Yurt fotoğrafları – Dışarıdan Görünüm 

Okuldan Yurdun Görünümü

Yurdun alt kısmında kalan araziden görünüm…

Yurdun dış görünümü…

Yurdun dış görünümü uzaktan çekim…

Yurt içerisinde bulunan sosyal tesisler binası…

Yurttan okulun görünümü…

 Pınarbaşı KYK Yurt fotoğrafları – İç Görünüm 

Fotoğraflar hazırlanıyor…

Kayseri Pınarbaşı Yurt Müdürlüğü Kayseri-Malatya karayolu üzerinde, il merkezine 104 kilometre uzaklıkta, Malatya, Sivas, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Elazığ gibi önemli şehirlerinin geçiş yolları üzerinde de yer alıyor.

…bu sayfa güncellenmeye devam edecektir.

Kayseri Pınarbaşı Yurt Müdürlüğü – KYK
4.6 (92%) 5 oy

reklam

Sizde Görüşlerinizi Ekleyin