Reklam ve Öneriler

Kayseri Pınarbaşı Oto Kurtarma

Kayseri Pınarbaşı Oto Kurtarma ve Yediemin hizmeti veren Can Oto Kurtarma, Kayseri Pınarbaşı Malatya Yol Kavşağı üzerinde bulunmaktadır. İhtiyaç duymanız durumunda 0 505 910 22 47 veya 0 535 488 79 36 numaralı telefon numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz.

Can Oto Kurtarma Kayseri Hizmetleri

Pınarbaşı’nda hizmet veren Can Oto Kurtarma sizlere; oto kurtarma, yol yardım, vinç hizmeti, araç çekme, acil oto çekme ve yediemin konularında hizmet verebilir.

Pınarbaşı Oto Kurtarma Telefon Numarası

0 505 910 22 47 – 0 535 488 79 36

Pınarbaşı Oto Çekici hakkında daha fazla bilgi almak için iş yerinin web adresini ziyaret edebilirsiniz: pinarbasicanotokurtarma.com

4.4/5 - (43 votes)

Yorum

 • hayırlı cumalar öncelikle.gerçekten size çok teşekkür ederim işinizi en iyis şekilde yapmaya çalışan insanlarsınız. yardımcı oldupunuz için çok sağol.

 • Acil durumlarda numarayı kopyalamak veya yazmak zor olabiliyor. Numarayı yazmak yerine tıklayınca arama yapabilen buton olmalı bence ki bu gerekli de.

 • can oto yediemine çok teşekkür ediyorum aracımı çıkardım sağolsunlar çok yardımcı oldular allah razı olsun. hayırlı bol kazançlar. istanbul

 • Gercekten ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim her yere sizin gibi birileri lazımdır herşey için çok sağolun

  8
  1
 • Herkese güzel yüz ve sevgiyle yaklaşıyorlar Çevresindekilerin en iyisi diyebilirim. Memnuniyet %100 başarı en Yüksek.

  7
  1
 • Kendi işletmemizi büyük bir zevk ile yürütmekten gurur duyuyoruz.memleketimizin en iyisi olabilmek için 2005 yılın’dan itaberen çalıştık ve başardık.verdiğimiz hizmet kalitesi müşterilerimizin memmuniyeti herzaman ön safadadır.tüm 81 ile göndereceğimiz araçları kaskolu taşıma ile gönderiyoruz.Cazip fiyat garantisi,kaskolu taşıma,güvenirlilik,kaliteli hizmet hertürlü katkıda bulunuruz. aklınıza takılan sorulara bırakacağım numara üzerinden ulaşablirsiniz.saygılarımla
  BATUHAN KARA 0(507-809-52-22)

  10
  2
 • Aracımı çektirdim vermiş olduğunuz hizmetlerinizden çok memnun kaldım helaliyle para kazananlardansınız başarılarınızın devamını Diler hayırlı kazançlarınız olur inşallah.

Bir Yorum Ekle