Gayrimenkul

İsviçre’nin (switzerland) En İyi Gayrimenkul Yatırım Firmaları

Bu yazıda İsviçre’nin (Switzerland) 2018 için en popüler gayrimenkul yatırımlarına ve firmalarına göz atacağız. Aynı zamanda öne çıkan emlak portallarına…

Best Property Investment Companies in Switzerland (switzerland)

 1-) Grosspeter Tower 

Grosspeter Tower (kulesi) İsviçre’nin en büyük şehirlerinden biri olan Basel’da bulunmaktadır. Basel şehri “Basel Stadt” Kantonu’nun başkentidir. 170.000’in üzerinde nüfusu ile İsviçre’nin Zürih ve Cenevre’den sonraki en büyük üçüncü şehridir.

Grosspeter Kulesi 78 metre yüksekliğiyle Basel şehrinin en çarpıcı binalarından biridir. Bu eşsiz yapının heybetli mimarisi, şehir planlama özelliklerine damgasını vuracak ve kalıcı bir etki yaratacaktır.

22 katlı olan Grosspeter Tower, Basel şehrinin üzerinde güçlü ama şık bir şekilde yükseliyor ve uzun bir yoldan görülebiliyor. Açık mimari yaklaşım, kentliliği ve sürdürülebilirliği yansıtmaktadır. Cephe% 50 şeffaf olağanüstü ışıkların yanı sıra ışıkla dolu geniş bir çalışma ortamı sağlar. Öte yandan, cephenin şeffaf olmayan bölümü, yapı bakımından mimarinin bir parçasını oluşturan tam entegre bir fotovoltaik sistemden oluşmaktadır. Bu çok özel sistem Avrupa‘da benzersizdir.

Grosspeter Kulesini 360 derecelik sanal tur ile gezmek için buraya tıklayabilirsiniz.

BASEL'S NEW LANDMARK Original

BASEL’S NEW LANDMARK

THE GROSSPETER TOWER IS IMPRESSIVE NOT ONLY IN ITS HEIGHT BUT ALSO IN ITS UNIQUE BUILDING STRUCTURE.

With a height of 78 metres, the Grosspeter Tower is one of the most striking buildings in the city of Basel. The imposing architecture of this unique building will make its mark in city-planning features and create a lasting impression.

With its 22 floors, the Grosspeter Tower rises above the city of Basel in a powerful, yet elegant manner and can be seen from a long way off. The clear architectural approach reflects urbanity and sustainability. The façade consists of 50% transparent components and 50% non-transparent components. On the one hand, the glass walls, almost floor to ceiling, provide a spacious working environment flooded with light, as well as extraordinary views over the entire city of Basel. On the other hand, the non-transparent section of the façade consists of a fully integrated photovoltaic system, which forms part of the architecture in terms of structure. This very special system is unique in Europe.

grosspetertower.ch

 2-) Crowdhouse 

Crowdhouse, hızlı büyüyen, İsviçre merkezli pazarı 21. yüzyılda yenilikçi teknolojiler kullanarak getirmeyi hedefleyen, hızlı büyüyen, Zürih merkezli bir firmadır. Şirket 2015 yılında Robert Plantak, Ruedi Baer ve Ardian Gjeloshi tarafından 2010 yılından bu yana kurulan şirketlerinden bir firma olarak kurulmuştur. Bugün 80’den fazla kişi istihdam etmektedir. Birçok tanınmış ortak ve Luzerner Kantonalbank ile stratejik bir paydaş olarak işbirliği içinde, crowdhouse mülk katılımı, finansman, yönetim ve işlemler açısından tamamen yeni fırsatlar yaratmak için en yeni teknolojileri ve yenilikçi iş modellerini kullanmaktadır.

Monthly income with solid Swiss properties

 


 3-) Homegate AG 

homegate.ch, İsviçre’nin önde gelen dijital emlak pazarıdır. Her ay 8,7 milyondan fazla ziyaret ve 192 milyondan fazla sayfa görüntülemesi ve şu anda sunduğu 85.000’den fazla mülkle Homegate AG, önde gelen İsviçreli dijital şirketlerden biridir.

Zürih‘teki genel merkezinde ve Lozan’daki ofisinde, Homegate Group uzmanları, dijital emlak pazarlaması ve finansmanı, ürün ve web sitesi geliştirme, veritabanı yönetimi, satış ve pazarlama alanlarında çalışmaktadır.

Zürcher Kantonalbank ile birlikte homegate.ch, İsviçre’nin her yerinde çevrimiçi bir ipotek sunmaktadır. Homegate AG, İsviçre medya grubu Tamedia AG’nin bir parçasıdır ve başka bir hissedar Zürcher Kantonalbank’tır.

Homegate AG, Werdstrasse 21, 8004Zürich.

Homegate AG – Key facts at a glance - Original
homegate.ch is Switzerland’s leading digital real estate marketplace. With more than 8,7 million visits and over 192 million page views each month, as well as more than 85,000 properties currently on offer (Net-Metrix Audit 05/2018), Homegate AG is one of the leading Swiss digital companies. It is also present on the market with its wholly-owned subsidiary ImmoStreet S.A. (www.ImmoStreet.ch). At its headquarters in Zurich and its office in Lausanne, the Homegate Group experts work in the areas of digital real estate marketing and financing, product and website development, database management, and sales and marketing. Together with the Zürcher Kantonalbank, homegate.ch offers an online mortgage available everywhere in Switzerland. Homegate AG is part of the Swiss media group Tamedia AG, and another shareholder is the Zürcher Kantonalbank.homegate.ch

 4-) reedb.com 

reedb.com, Türkiye’de ki sahibinde veya Hürriyet Emlak gibi İsviçre’de bulunan bir emlak portalıdır. İsviçre ve çevresinde cazip gayrimenkuller sunuyor. Ticari. Evler. Çiftlikler ve arazi gibi. 


 5-) Immo Costa Rica Real Estate 

Immo Costa Rica Real Estate, emlak firmasının yanı sıra gayrimenkul’de iyi bir hukuk danışmanlığı yapmaktadır. Tamarindo, Guanacaste, Costa Rica da faaliyet göstermektedir. Alacağınız mülkü sizin yerinize güvenli bir şekilde inceleyerek alışverişinizin hem güvenliğini hemde alacağınız mülkün değerini, ve yapısını incelemektedir.

 

4.5/5 - (121 votes)

Yorum

Bir Yorum Ekle