Web

Instagram Video Kesme Yükleme Sitesi tube2gram Kapanıyor

Youtube’da ki bir videoyu; Instagram, twitter, vine gibi platformlara yüklemek için belli sürelerde kesmemiz gerekiyor biliyorsunuz.

Youtube’da beğendiğiniz videonun 1 dakikalık kısmını Instagram sayfanıza yüklemek için tube2gram.com en iyi online video araçlarından biriydi. Videonun istediğiniz bir kısmını online keserek size sunuyor, üstelik yükleyeceğiniz sosyal medyanın video yükleme kurallarına uyarak. Tube2gram.com nasıl kullandığını bilmeyenler buradaki yazıdan öğrenebilir.

tube2gram.com bugün giriş sayfalarında bir duyuru yayımlamışlar ve tube2gram.com’un 30 gün içinde kapanacağını duyuruyorlar.

Duyuru şu şekilde;

tube2gram kapanıyor

Türkçe çevirisi:

Değerli Değerli Kullanıcılar,

Üzücü bir haberimiz var;

Tube2Gram 30 gün içinde kapanacak…

Kullanıcıların artması, sunucu maliyetlerinde büyük bir artışa neden oldu.

Web sitesinin zaman zaman yavaşladığını fark etmiş olabilirsiniz, Web sitesini herhangi bir saniyeliğine bozabilir gibi düzeltmek için profesyonel geliştiricileri çalıştırmamız gerekiyor.

Maalesef, bağış almıyorsanız, web sitesini kapatmamız gerekecek.

Ancak… Yardımcı olabilirsiniz!

Tube2Gram’ı canlı tutmak için, hizmetlerimi devam ettirmek için birkaç Dolar istiyoruz, cebinizde bir fark yaratmayabilir, ancak geliştiricileri kiralayıp kahve üzerinde çalışmaya devam etmesine yardımcı olur!

Tube2Gram’ı kullanmayı sevdiyseniz, lütfen web sitesini yayınlanmaya devam etmek için bir bardak veya 2 kahve içmek için bağış yapın.

Tüm destek için teşekkür ederim

tube2gram

Türkiye’de bu mümkün mü 🙂 Hiç para verirler mi?

4.5/5 - (2 votes)

Bir Yorum Ekle