Nasıl Bilirsiniz?

Gökhan ESKO Kimdir? Hakkında Yorumlar

Gökhan ESKO, Kayseri’nin Bünyan ilçesinde yaşayan ve benim Pınarbaşı’nda tanışma imkanı bulduğum değerli bir arkadaşımdır.

Geçen yıl girdiği YGS sınavı sonrası bir şansızlık sonucu Muhasebe bölümünü tercih etmiş ve şu an ERÜ Pınarbaşı MYO’da okumaktadır.

Oldukça zeki, başarılı ve çalışkan bir kişidir Gökhan. Şansızlık deme nedenimde budur. Sen bu kadar azimli biriyken git Muhasebe gibi bir bölümde zaman harca. 🙂 Bu konuda kendisi de bana hak verir mi bilemem, belki de bu yazıyı görüp bununla ilgili bir not düşebilir buraya. 🙂

Bu arada unutmadan, sizlerde Gökhan ESKO hakkında görüşlerinizi bu sayfanın aşağısından ekleyebilirsiniz.

Bunu okulda dile getirmemiş olabilir ama Gökhan’ın Kayseri’de ki bir dershanede Matematik birinciliği de vardır. Aynı zamanda 3,90 gano ile Erciyes Üniversitesi Pınarbaşı Suna Yalçın Meslek Yüksekokulu birincilliği de Gökhan’da.

Gökhan’ın en çok sevdiği şeylerden bahsedecek olursam; sigara, müthiş sigara içer. Umarım yakında sigaradan öldü haberini almam. 🙂 Onun dışında köpeği Porşe’sini çok sever.

İnattır, bulunduğu ortamda birinci olmak için kendisini 6 bin devire kadar zorlar.

Gökhan’ın sevmediği şeylere gelecek olursam, aslında bunu pek gözlemleme fırsatım olmadı ama sınıfındaki Fatma isimli kızı hiç sevmediğini biliyorum. Gerçi bunu herkes biliyor, en son minareye çıkıp ilan etmiş Gökhan bunu.

Gökhan ESKO Kimdir? Hakkında Yorumlar
4.5 (90%) 2 oy

Sizde Görüşlerinizi Ekleyin

1 Yorum