Dizi Film

Game Of Thrones 7. sezon 7. bölüm Fragmanı

Game of Thrones Season 7 Episode 6

Game of Thrones 7. Sezon 7. Bölüm Sezon Finali

Bu video silindi

https://www.youtube.com/watch?v=VXgvKLlBsmE

Dizinin sevenleri bir süredir Ak gezenler ile insanların karşılaşmasını ve John Snow ile Khaleesi yani Daenerys Targaryen’ın güçlerini birleştirmesini heyecanla bekliyorlardı.

George R. R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı romanından uyarlanan ve daha sonra zenginleşerek devam eden dizinin yedinci sezonunda  ‘Winter is coming’ rivayeti gerçekleşti ve kış geldi. Ak gezenler insanlığa daha da yaklaştılar. Bu felaketin en fazla bilincinde olanlar ise Kuzeylilerdi. Senaryosunu David Benioff’un yazdığı müziklerini Ramin Djawadi’nin yaptığı dizinin 7 sezon 6. Bölümü hackerlar tarafından sızdırıldı ve dizinin sevenleri tarafından önceden seyredildi.

Game Of Thrones izleyen dizi severler, sezon finali bölümünü heyecanla beklemeye başladılar. Dizinin 6. Bölümünde Jon Snow ile işbirliğine giden Daenerys Targaryen, uzun zaman sonra yeniden Westeros’a döndü ve kontrolü eline almaya başladı.

Daenerys Targaryen ile buluşmaması ikazlarına aldırmayan Jon Snow, krallığı Sansa Stark’a emanet ederek yola çıktı. Jon Snow, Güney’e ayak bastığında pek hoş karşılanmasa da zamanla Daenerys Targaryen ile anlaşmaya başladı.

Game Of Thrones 7. Sezon 7. Bölüm izleme linki yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisinde sizlerle olacak.

Game Of Thrones 6. bölümü izlemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
4.5/5 - (2 votes)