Wordpress

En İyi WordPress Reklam Ekleme Eklentisi

En İyi Wordpress Reklam Ekleme Eklentisi

En iyi WordPress reklam ekleme eklentisinden biri de Ad Inserter isimli eklentidir.

Çok fonksiyonlu gelişmiş Wordpres temasına sahip değilseniz neredeyse tek reklam ekleyeceğiniz yer bloğunuzun sağ veya sol sidebar (bileşen) kısmıdır. Bu kısım da reklam için en verimsiz yerlerden biridir. Verimsiz verimli reklam alanları ile ilgili de Adsense Yazı İçi Reklamlar İle Daha Uyumlu Reklam Gösterimi isimli yazıya göz atabilirsiniz.

Ad Inserter WordPress eklentisi reklam yönü zayıf olan temalar için oldukça verimli eklentilerden biridir. Ad Inserter ile yazı içerisine de rahatlıkla reklam ekleyebilirsiniz.

Sadece yazı içerisine değil sitenizdeki bir çok alana reklam ekleme şansı veriyor. En sık kullanmak isteyeceklerinizden bazıları;

  • İçerikten önce: Konu başlığının hemen altında çıkan reklamdır.
  • İçerikten sonra: Yazınız bittikten sonraki hemen alt satırında çıkan reklamdır.
  • Paragraf arası: İsminden de anlaşılacağı gibi yazınızın ortalarına ekleyeceğiniz reklamdır. Kaçıncı paragrafta reklam çıkacağını belirtebilirsiniz. Örneğin ilgili kutucuğa 3 yazarsanız her yazınızın üçüncü paragrafında reklam görünür.

Şuradaki Yenilebilir Çiçek Tasarımlı Pastalar isimli yazıdaki tüm reklamlar Ad Inserter eklentisi aracılığıyla eklenmiştir.

Ad Inserter wordpress reklam eklentisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Orjinal reklam alanları olan profesyonel anahtar teslim blog paketleri için Weblog Studyo‘yu ziyaret edebilirsiniz.
4.5/5 - (13 votes)

Bir Yorum Ekle