Kim Bunlar

Çağatay Kehribar Kimdir? – Flört Grubu

Flört - Hakan Çağlar Kimdir

Çağatay Kehribar (Fotoğrafta solda birinci sırada)

2 Temmuz 1975 yılında Bartın’da doğdu. 1987 yılında İstanbul’a geldi. 1993 yılında İzmit’e üniversite okumak için gitti ve orada gitar çalmaya başladı.

Kısa sürede Mavi Yelken adlı gruba elektro gitar çalarak dahil oldu. 1996 yılında müzik hayatına İstanbul’da devam etme kararı verdi ve kesin dönüş yaptı.

1997 yılında Yaşar Kurt’la ikili sahneler yapmaya başladı. Müzisyenliğin yanı sıra, bir çok albümde kayıt ve mix mühendisliği yapıp, elektro gitar çaldı. 2

000 yılında Flört grubunun kurucuları arasında yer alarak, kariyerinde yeni bir sayfa açtı. 2006 yılında Ozan Kotra ve Timsah (Hakan Çağlar) ile birlikte Bay Papağan adlı ses kayıt stüdyolarını kurdu. Çağatay Kehribar profesyonel olarak dublaj sanatçılığı da yapmaktadır.

Çağatay Kehribar Kimdir? – Flört Grubu
3.6 (71.43%) 7 oy

Yazar Hakkında

ohantekten

Ne yaparsan yap sadece yorulursun :)

Merhaba, seo uyumlu olsun diye 300 kelimelik uzun yazılar yazmıyorum. Bunun için ne vakit ayırmak isterim ne de sizi gereksiz kelimelerle sıkmak isterim. Bloğumdaki yazıları olabildiğince kısa tutuyorum. Bazı konuları 10-15 kelimeyle anlatabildiğim zaman çok seviniyorum :)

Bunun hakkında siz ne düşünüyorsunuz?