Blackberry

Blackberry Passport Whatsapp Desteği

Blackberry Passport Whatsapp Desteği

Blackberry Passport Whatsapp desteği sizinde bildiğiniz gibi 31 Aralık 2017’de sona eriyor. Bu tarihten sonra orjinal (bb) Whatsapp’ı Passport’ta kullanmak mümkün olmayacak.

Sadece Passport’a değinme nedenim Z10, Z30 için Whatsapp desteğinin zaten bittiği içindir.

Birçok BlackBerry modeli kullandım, aşağıdaki görsel benim BlackBerry Z10 telefonuma ait. Gördüğünüz gibi bunun Whatsapp desteği sona erdi. Sanırım Temmuz 2017’de sona ermişti.

Bir diğer BlackBerry cihazımın Whatsapp desteği ise Z10 dan çok daha önce sona erdi.

BlackBerry WhatsApp Desteklemiyor Sorunu

Kırmızı yerde işaretlediğim gibi herhangi birine mesaj göndermemeniz için yazı alanı kapatılmış durumda.

Aşağıdaki resim ise şu an son kullandığım Passport’a ait. Bunda Whatsapp stabil çalışıyor fakat uyarıda da görebileceğiniz gibi 31 Aralıktan 2017’den sonra çalışmayı durduracağını belirtiyor.

Blackberry Passport Whatsapp desteği bitiyor

WhatsApp ve Facebook’un BlackBerry’den asıl kaldırılma nedeninin Mark Zuckerberg‘in 2013 yılından kalma intikam alma çabası olduğunu biliyor muydunuz? Yazıya göz atın
4.4/5 - (23 votes)

Yorum

  • Paylaşım için teşekkürler. Resim gönderirken tekrar dene uyarısı çıkıyor sürekli bir çözümü var mı acaba,!

    • Resimlerin boyutu çok büyük olabilir, bu yüzden zaman aşımı oluşursa TEKRAR DENE yazar. Whatsapp’da gönderilen dosyanın toplam boyutu en düşük internet hızına göre hesaplanarak ortaya tahmini gönderim süresi çıkartılır. Bu gönderim süresinde karşıya ulaştırılamayan dosyalarda tekrar dene uyarısı çıkar.

      Bunun haricinde telefonunuzda Hafıza Kartı da takılı olmayabilir.

  • benim z10 da eylül 16 ya kadar sorunsuz çalıştı WhatsApp sildim yeniden kurdum kayıt yapamadım z10 4g li ve sürümü 10.3.3 çalıştıramıyınca bu siteyi buldum ve android WhatsApp kurdum görüntülü aramada sorun yok. viber android hakkında bilgisi olan var mı? teşekkür ederim bu sitedeki tüm bilgiler için bbturk taşağını yesin senin orhan kardeşim

Bir Yorum Ekle