Blackberry

BlackBerry KEY2 çıktı. Özellikleri ve Fiyatı

BlackBerry KEYone’dan sonra BlackBerry KEY2 satışa sunuldu. KEY2, BlackBerry KEYone ile hemen hemen aynı tasarıma sahip. Yine BlackBerry’den beklediğim bir model değil. BlackBerry’nin bugüne kadar tasarımını en çok beğendiğim modeli Passport olmuştur.

TLC BlackBerry KEYone’u yaptığı zaman ilk olarak pil süresinin diğer akıllı telefonlardan daha uzun gitmesiyle, en iyi fiziksel klavye ve teknoloji uyumunu yakalamasıyla övünmüştü. Haklıydı. Bugüne kadar akıllı telefonlarda fiziksel klavyeyi en iyi kullanan başka bir marka çıkmadı.

Yeni KEY2 yine BlackBerry’nin bilinen üstün güvenliğiyle piyasaya çıkmış bulunuyor. Aynı zamanda daha fazla hız için yeni işlemci ve 6 GB ram kullanıyor. Klavyesindeki tuşlar ise biraz daha kabarık bir hale gelmiş, bu da tuşlara basmayı çok daha kolaylaştırıyor.

KEY2 bu ay ABD, Kanada, Çin, İngiltere, Almanya ve Fransa’da satış yapmaya başlıyor. Fiyatları 649 $ / 829 $ / 579 $ / 649 $ / 649 $ / şeklinde. Temmuz ayında cihazı daha fazla bölgede görmek mümkün olacak.

BlackBerry KEY2 genel özellikleri ise şu şekilde

4.1/5 - (7 votes)

Bir Yorum Ekle