Blackberry

BlackBerry 10 WhatsApp Dosya Gönderme Sorununa WhatsFixer

BlackBerry 10 işletim sisteminde bulunan WhatsApp Messenger uygulaması 31 Aralık 2017’den sonra desteklenmeyecek ve BlackBerry Passport, Z10, Z30, Q10, Q5 ve BlackBerry Klasik gibi cihazlarda çalışmayacak.

Muhtemelen bu tarihten sonra BlackBerry 10 cihazlarınızda WhatsApp Android versiyonunu kullanmayı deneyeceksiniz.

Şu an WhatsApp Android sürümünde dosya (resim, müzik, ses, video vs…) görme sorunu var. Karşıdan size gönderilen dosyalar ulaşırken siz karşı tarafa dosya gönderemiyorsunuz.

Dosya (resim video) gönderme sorununu çözmek için BlackBerry Word mağazasında WhatsFixer isimli bir uygulama yayımlanmış durumda. Bu uygulama ile dosya gönderme problemleri çözümlenebiliyor. Pek orjinal bir çözüm olmasa da 31 Aralıktan sonra ihtiyaç duyacağınızı düşünüyorum.

Yorum

  • Merhaba passport cihazı kullanıyorum whatfixeri yükledim resim gönderebiliyor ve aramada yapabiliyorum fakat dosya alırken sıkıntı çıkıyor resimler gözükmüyor hata veriyor bu medya dosyası dahili belleğinizde drğil diye bir mesaj alıyorum çözüm nedir acaba

  • Bu programı indirdim birebir uyguladım anlatılanları ancak media gönderme sorununu çözemedim yardımcı olursanız çok sevinirim blackberryden çok memnunum ama bu sorun büyük sıkıntı

Bir Yorum Ekle