Blackberry

BlackBerry 10 Viber Android Uygulaması Kurma

BlackBerry 10 Viber Android Uygulaması Kurma

Hem insanı yaşadığı uygulama kıtlığından dolayı sinirlendiren hem de bir türlü kullanmaktan vazgeçirmeyen bir BlackBerry’niz varsa, sizin de bildiğiniz gibi Viber uygulaması da artık BlackBerry’de çalışmıyor. Evet hiç şaşırmadığınızın farkındayım 🙂

BlackBerry 10, yani Passport, Z10, Z30 gibi cihazlar için Android mağazasındaki Viber uygulaması uzun bir zaman önce aniden çalışmayı durdurdu. Şu an ki Android mağazasında bulunan mevcut Viber’i çalıştırmanız mümkün değil.

Fakat yinede Viber sizin için önemli ve Viber ile iletişimde kalmak istediğiniz kişiler varsa aşağıdaki çalışan versiyonunu indirerek kurulum yapabilirsiniz.

BlackBerry Passport, Z10 ve Z30 için Viber Uygulaması indir!

Viber kullanmadığım için gelişiminden ve yeniliklerinden haberdar değilim ama yine de belki ihtiyacınızı karşılayabilir düşüncesiyle çalışan halini bularak paylaşmak istedim.

Daha önce BlackBerry cihazına hiç Android uygulama kurmadınız mı? O halde öncelikle yapmanız gereken şey için buraya dokunun.
Not: Yukarıda paylaştığım Viber uygulama dosyasını kurmak için telefonunuza herhangi bir Google Play hizmeti yüklemenize gerek olmadığını hatırlatmak isterim. Bu uygulama telefonuzdaki orjinal (dahili) Android Oynatıcı ile çalışacaktır.
BlackBerry 10 Viber Android Uygulaması Kurma
4 (80%) 1 oy

Bunun hakkında siz ne düşünüyorsunuz?