28 Ekim 1993 Yılında doğmuş lüks yaşamı seven, seyahat tutkunu ve moda uzmanı bir kadın Kristina Bazan.

Facebook’da sayfasını beğenmiş bulundum. Bugüne kadar, bu kadar kaliteli fotoğraflar paylaşan kimseyi görmemiştim. Bahsettiğim kalite, fotoğrafın inanılmaz netliği. “Tamam kız zaten kaliteli. Ona bir şey demiyorum. :) 600 binden fazla takipçiye sahip ayrıca.”

Kristina, çektirmiş olduğu fotoğraflarda neredeyse fotoğraftan dışarı canlı canlı çıkacakmış gibi duruyor. :) Yada bir ben öyle görüyorum… :)

Bakınız bazı fotoğrafları.

İşte bu fotoğraf. Sizce de aşırı net değil mi? :)

kristina bazan net fotograflar nasıl yapılır 4

Ya buna ne diyorsunuz? Kızın kafası dışarı çıkacak gibi durmuyor mu? :) Normal renkli TV den 3 Boyutlu TV ye geçmiş gibi hissediyorum bunun gönderilerini sayfamda görünce. :)

kristina bazan net fotograflar nasıl yapılır 2

Aşağıdakiler ise sadece bonus. Resimleri facebook üzerinden aldığım için ölü pikseller mevcut tümünde.

kristina bazan net fotograflar nasıl yapılır 3  kristina bazan net fotograflar nasıl yapılır 5 kristina bazan net fotograflar nasıl yapılır 6  kristina bazan net fotograflar nasıl yapılır 8

kristina bazan net fotograflar nasıl yapılır 7

kristina bazan net fotograflar nasıl yapılır 9

kristina bazan net fotograflar nasıl yapılır

kristina bazan net fotograflar nasıl yapılır 10

Çalıştırmış olduğu moda web sitesi: kayture.com

2 YORUMLAR

  1. En üstten üçüncü resme bakarsanız aslında sadece çekimin profesyonel olmasından kaynaklanmıyor. Üç kişi oturuyo orada ama ilk sıradaki kız pürüzsüz bir netlikle çıkmış. Yüz yapısı ve makyajın büyük ölçüde fark gösterdiğini düşünüyorum.

  2. bence hepsi profesyonel çekim. Bu birazda baktığın ekrana göre değişir. Bazı PC ekranları vardır süper canlı ve renkli gösterir görüntüleri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here