Haber/Duyuru İlginç Trajikomik Yaşam

Atatürk’ün sahte olduğunu asıl adının Yossi Kohen olduğunu iddia eden bir zihniyet ve daha fazlası… :)

Atatürk’ün sahte olduğunu “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün” asıl adının “Yossi Kohen” ve bir Yahudi iş adamı olduğunu iddia eden bir zihniyet ve daha fazlası… 🙂

Öncelikle bu yazıyı benim yazmadığımı, kaynağını da tam olarak bilmediğimi belirtmek istiyorum. Birkaç dengesizin uydurduğu ama gündemde çok fazla tepki çeken bir yazı olduğu için paylaşıyorum. Aslında paylaşmak istediğim bu konunun ardından hazırlanan birbirinden komik caps’ler. Onları da konunun sonunda göreceksiniz.

İşte o paylaşım;

Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı 1

Resimle birlikte gelen açıklama ise şöyle;

“BİZE 100 KÜSÜR SENEDİR MUSTAFA KEMAL OLARAK ANLATILAN YOSSİ KOHEN İLE İLGİLİ HAKİKATLER

YOSSİ KOHEN KİMDİR?

24 Şubat 1871’de Almanya/Munich’te İngiliz asıllı Yahudi bir ailenin ikinci çocuğu doğmuştur ve tıpkı Arabistanlı Lawrence gibi İngilizler tarafından yetiştirilmiştir. 17 yaşında iken İngilteye giderek burada politika ve İslam toplumunu yıkmak hususunda eğitim almıştır. İngilizlerin büyük İslam imparatorluğu Osmanlı Devleti’ni yıkmak ve ABD’yi (ALLAH’ın Birleşik Devletleri) İngilizleştirmek maksatlarına büyük katkısı dokunmuştur.

1892’de İngiltere’de babasının adını verdiği CHARLIE’NİN ÇİKOLATA FABRİKASI adında bir fabrika açarak iş dünyasına atılmış ve kısa sürede bir servet kazanmıştır. 1911 senesinde Osmanlı’nın büyük subaylarından olan ve padişah Vahidettin Han’a yakınlığıyla bilinen Mustafa Kemal Paşa şehadete erince ONUN YERİNE GEÇMESİ İÇİN İNGİLİZLER TARAFINDAN GÖNDERİLMİŞTİR.

Üzerine konduğu itibar vesilesi ile Mason planlarını bir bir uygulamaya geçirmiştir ve işgal kuvvetlerine karşı direnen Vahidettin Han Hazretlerine büyük bir komplo kurarak onun yerine geçmiştir. Osmanlı İmparatorluğunu yıkıp Cumhuriyet’i kurmuş ve tarihi gerçekleri çarpıtmaya, başta ABD(ALLAH’ın Birleşik Devletleri) olmak üzere pek çok Türk-İslam ülkesini yozlaştırmaya başlamıştır. Kamalizm illetini doruk noktasına çıkarmıştır. Ecdadımızın sarfettiği mübarek cümleleri kendi söylemiş gibi yazdırmıştır. Bunun en başında Yavuz Sultan Selim Han Hazretleri ile aya çıkan dünyanın ilk astronotu KAPAKÇI HÜSEYİN EFENDİ’NİN “İSTİKBAL GÖKLERDEDİR.” sözü gelmektedir.

Adolf Hitler olarak bildiğimiz İsmet İnönü sayesinde de doğduğu Alman topraklarına da Kamalizmi yaymış ve savaş çıkarttırmıştır. Resimde görüldüğü gibi aslında gerçek Mustafa Kemal’e benzememektedir, bir defa sünnet-i sakalı yoktur.

1-GERÇEK MUSTAFA KEMAL 1.74 BOYUNDAYDI, YOSSİ KOHEN 1.68

2-GERÇEK MUSTAFA KEMAL MİSVAK KULLANIRDI, YOSSİ KOHEN RAKI İLE GARGARA YAPARDI

3- GERÇEK MUSTAFA KEMAL GÜLMEZ, DANS ETMEZDİ. YOSSİ KOHEN SÜREKLİ GÜLÜYOR, EFE OYNUYOR, VALS YAPIYOR, TWİST YAPIYOR.

4- RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ GERÇEK MUSTAFA KEMAL’İN GÖZLER BİRAZ ÇEKİK. YOSSİ KOHEN’İN İSE FEL-FECİR OKUYOR, CİN GİBİ. PARAYA OLAN AŞKI PARANIN ÜZERİNE KENDİ GÜLEN RESMİNİ BASTIRMASINDAN BELLİDİR.”

Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı 2

İşte o paylaşım yukarıdaki gibiydi. Sayfanın kitlesi o kadar da geniş değildi lakin bu resmin Radikal Blog’da yayınlanması ile birlikte olayın boyutu değişti.

İnanmayın böyle şeylere, bunlar hep Amerika’nın oyunu 🙂 diyerek caps’lere geçelim…


Yukarıdaki uydurulmuş paylaşım üzerine sosyal medyada bazı mizahcılar abartı nasıl yapılırmış caps’lerle gösterdi.

İşte o capsler;

Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı caps 1 Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı caps 2 Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı caps 3 Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı caps 4 Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı caps 5 Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı caps 6 Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı caps 7 Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı caps 8 Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı caps 9 Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı caps 10 Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı caps 11 Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı caps 12 Sosyal Medyada Sahte Mustafa Kemal, Yossi Kohen Çılgınlığı caps yıldız tilbe

Atatürk’ün sahte olduğunu asıl adının Yossi Kohen olduğunu iddia eden bir zihniyet ve daha fazlası… 🙂
4.8 (96%) 5 oy

Yazar Hakkında

ohantekten

Ne yaparsan yap sadece yorulursun :)

4 Yorum

  • bu yazıyı yaz tam bir yahudi ve çakma mustafa kemal ‘in yani yossi kohen in göründür bu böyle biline kendine kamal diyen bir pezevengin torunudur gavur dolu reis 64 yaşında tabi saçı beyaz OLACAK az olcak sen o yaşa geldiğinde yürüye bilecek misin biz rte sizin gibi ak babalara yedirmeyiz buda böyle bilinsin IYI
    0    1

Bunun hakkında siz ne düşünüyorsunuz?