Hakkında Görüşler

Dr. Öğr. Üyesi Arzu MERİÇ

Tüm Üniversitelerin öğrencileri için tek platform yakında, yayında! Detay>
Bu kategoride açılan başlıklardaki içeriklerin tamamı başkaları tarafından yorum olarak eklenir ve sayfada görünür. Eklenen yorumlar yayınlanmadan önce incelenir. Sayfa Google aramaları ve bio web portalı için dizayn edilmiştir. Sizde yorum eklemek için aşağı doğru ilerleyiniz. (İlgi çeken yorumlar seçilerek sizden alıntılı bir şekilde internet sözlüklerinde yayımlanır, eğer konu sözlükte yer alıyorsa.) Bu not yalnızca bu konu/başlığa özel olmayıp tüm görüş/öneri/bio kategorilerinde otomatik olarak gösterilir.

Arzu MERİÇ kimdir? (Dr. Öğr. Üyesi Arzu MERİÇ)

Bu kişi hakkında henüz bilgi girilmemiştir. Fakat siz aşağıdaki “Sizde Görüşlerinizi Ekleyin” kısmından kişi hakkında görüş belirtebilirsiniz.

Dr. Öğr. Üyesi Arzu MERİÇ’in girdiği dersler nelerdir?

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

 Konuyu Açanın Görüşleri: 

Arzu hoca güler yüzlü ve iki çocuk annesi bir eğitmendir 🙂 Aynı zamanda eşi Hayrettin Meriç‘te kendisiyle aynı okulda görev yapmaktadır.

KİŞİNİN SÖZLÜK VE FORUM DURUMU (Göster)
Dr. Öğr. Üyesi Arzu MERİÇ için sözlük ve forumlarda başlık veya konu henüz açılmamış. (Açılması durumunda burası güncellenecektir.)

[344]  Konu Aç Konuyu Şikayet Et

Tanıyanlar kişi hakkında neler söylemiş? Sizde görüşlerinizi ekleyebilirsiniz.
Dr. Öğr. Üyesi Arzu MERİÇ
4.4 (87%) 20 oy

Sizde Görüşlerinizi Ekleyin

9 Yorum

 • Çok iyi bir hocamız ve öğrencilerinin en iyi yere gelmesi için destekleyen kalbi güzel bir hanımefendi

 • Öncelikle yeni görevinde başarılar diliyorum.
  Bir öğretmen öğrencisini en iyi yerlere getirebilmek için daima çalışan bir öğretmenimiz.

  5
  1
 • Dersinden kaldım ama iyi bir hocadır sakin sakin anlaşılır anlatır dersi. Dün instagram da gördüm kenan hocanın yerine müdür olarak geçmiş. Hayırlı uğurlu olsun 😀

 • Dersinden iki dönemde alltan kaldı.Biraz daha insiyatif kullansa herşey daha güzel olacaktı. Alkışş 🙂

  5
  1
 • Konuda da belirttiğim gibi güler yüzlü, öğrencilere karşı ilgili biridir. Yine konuda belirttiğim gibi 😀 Eşi Hayrettin Meriç’te Pınarbaşı MYO’da görev yapıyor. Hatta soy ismi Meriç olan birini daha bulurlarsa okulun tabelasının MERİÇLER MESLEK YÜKSEKOKULU olarak değişmesi gündeme gelebilir 😀

  6
  1