Mobil Dünya

Android, iOS ve Windows İçin PTT Messenger

Tamamen Yerli ve Milli anlık mesajlaşma uygulaması geliyor. Her ne kadar Yerli WhatsApp olarak anılsa da ismi PTT Messenger.

PTT Messenger (APK) Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ tarafından milli ve güvenli kurumsal anlık mesajlaşma uygulaması olarak dün tanıtıldı. PTT Messenger, milyarlarca kullanıcı olan WhatsApp‘ın taşıdığı tüm özellikleri taşımasıyla dikkat çekiyor.

PTT Messenger; sesle arama, görüntülü arama, konum paylaşma, belge ve diğer multimedya dosyalarını gönderip alma imkanı sunuyor.

PTT Messenger Android, iOS ve Windows işletim sistemli cihazlarda kullanılabilecek. Desteklenen minimum işletim sistemi sürümleri ise henüz belli değil.

PTT Messenger ilk olarak kurumsal kullanıcıların kullanımına sunuldu. İlerleyen zamanlarda herkes akıllı telefonun uygulama mağazasından indirerek kullanabilecek.

 

Android, iOS ve Windows İçin PTT Messenger
5 (100%) 1 oy

Yazar Hakkında

ohantekten

Ne yaparsan yap sadece yorulursun :)

Merhaba, seo uyumlu olsun diye 300 kelimelik uzun yazılar yazmıyorum. Bunun için ne vakit ayırmak isterim ne de sizi gereksiz kelimelerle sıkmak isterim. Bloğumdaki yazıları olabildiğince kısa tutuyorum. Bazı konuları 10-15 kelimeyle anlatabildiğim zaman çok seviniyorum :)

Bunun hakkında siz ne düşünüyorsunuz?